قوانین عضویت

شرایط و قوانین استفاده از داده های پایگاه داده های تحقیقاتی مالی ایران(www.ifdc.ir)
کاربر گرامی
با سلام
از اینکه پایگاه داده های مالی و تحقیقاتی ایران را برای دسترسی به اطلاعات و داده های مالی انتخاب کرده اید سپاسگزاریم. لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات پایگاه داده های تحقیقاتی مالی ایران که من بعد IFDC نامیده می شود، ملاحظه فرمایید:
1- وب سایت IFDC به نشانی (www.ifdc.ir) متعلق به شرکت مرکز مالی ایران(سهامی خاص) بوده و از طریق این وب سایت داده های مالی و معاملاتی و سایر داده های اقتصادی در اختیار دانشجویان، پژوهشگران و فعالان بازارهای مالی قرار می گیرد. کلیه حقوق و دارایی های این وب سایت به مرکز مالی ایران تعلق داشته است و هرگونه استفاده از نام و حقوق آن بدون اجازه کتبی امکان پذیر نیست.
2- ورود کاربران به وب‏‌سایت و دریافت خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات IFDC است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین IFDC از سوی کاربر است.
3- کلیه اصول و رویه‏‌های IFDC منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقررات حاکم بر بازار سرمایه و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های IFDC تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
4- مشتری یا کاربر به شخص حقیقی یا حقوقی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، و به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات IFDC اقدام کند.
5- هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات IFDC استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به IFDC ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که IFDC به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و تخفیفات، امکان دارد IFDC برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
6- مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت به نشانی www.ifdc.irاست. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.
7- IFDC به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید
8- همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات IFDC، مانندداده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط IFDC جزئی از اموال IFDC محسوب می‏‌شود و هرگونه بازنشر و استفاده خارج از آنچه که متقاضی درخواست کرده است بدون اخذ مجوز، مجاز نیست و حق پیگرد قانونی را برای IFDC محفوظ می‏‌دارد.
9- در صورت استفاده از هر یک از خدمات IFDC، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
10- کاربران باید هنگام سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش قابل تحویل نخواهد بود.
11- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی، مبلغ پرداخت شده حداکثر ظرف 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
12- با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند
13- سیاست قیمت‌‏گذاری در IFDC مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت کلیه محصولات بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری باید مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت کند. IFDC بسته به نوع مشتری، درخواست ها و حجم داده های مودر نیاز سیاست های قیمتی متفاوتی اعمال می کندکه مشتریان محترم می توانند در این زمینه با مرکز تماس بگیرند
14- IFDC این حق را برای خود محفوظ می دارد که که در هر زمان بدون نیاز به اخطار یا اعلام قبلی همکاری خود را بدون ارائه دلیل با کاربر ختم کند. حساب کاربرانی که قوانین سایت را نقض کنند، برای سایت مشکل بوجود آورد، حقوق مالکیت و معنوی را رعایت نکنند، بدون اخطار بسته خواهد شد.
15- درخواست‌ها، انتقاد، شکایت و پیشنهادهای خود نیز به IFDC@ifc.ir ارسال کنید.